подія
обласне об'єднаннявідділи служінняновинимедіаконтакти

 

[Home][новини][подія]

 

Повернутися <<<

 

В Рожнятові відбулося відкриття нижнього залу в Домі Молитви, який будується

9 січня пройшло святкове Богослужіння знагоди цієї події.

Ще одна громада обласного об’єднання Церков ХВЄ Івано-Франківщини має власне приміщення для зібрань. Сьогодні це приміщення Молитовного Дому в смт. Рожнятів Івано-Франківської області вмістило багато гостей. З Івано-Франківська, Тлумача, Калуша та інших міст і сіл області з'їхалися християни, щоб прославити Бога за Його працю. Словами привітання та проповіддю Божого Слова розпочав Богослужіння Іван Іванцюк, пастор церкви ХВЄ м. Тлумача. Брат Іван згадав про храм Соломона і зауважив, що "наше єство є храмом для Духа Святого". Також служитель, який є відповідальним за місіонерську працю в Рожнятові, коротко розповів, як будувалося приміщення Молитовного Дому. "В цьому районному центрі вже декілька років місіонери християнської місії «Голос надії» та працівники Івано-Франківської церкви ХВЄ проповідують Євангеліє, - сказав пастор Іван Іванцюк. - Силами місіонерів та місцевих членів церкви вже вдалося закінчити підвальне приміщення Дому Молитви, де ми зараз знаходимося".

Гурт "Джерело" виконав пісню "Ось для нас родивсь Спаситель", а пастор Микола Тимків з Калуша нагадав присутнім, що "церковні будівлі - тимчасові, а наше серце повинно постійно бути храмом для Бога". Після того пастор-євангеліст Генадій Ліптуга привітав місцеву громаду та побажав Божого ведення і надалі. Гурт "Джерело" виконав пісню "Я за тебе молюсь прикарпатський мій краю", а диякон Роман Ленів, який є відповідальним за громаду смт. Рожнятова, сказав, що "найбільшим подарунком для нас усіх є Ісус Христос".

Брат Андрій Храпчун з Волинської області, який деякий час служив у Рожнятові, прочитав уривок із Послання до Галатів 6:7-8 і застеріг церкву: "Ми будемо посоромлені, брати і сестри, коли сіятимемо не туди, куди потрібно".

Після пісні "Вся Україна співає" у виконанні братів Василя Грималюка та Степана Куровського (гурт "Джерело") проповідував диякон Михайло Ткач з Івано-Франківська. "Сьогодні подвійне свято у Рожнятові, - розпочав служитель. - Цей Дім Молитви стане духовним осередком та плацдармом, на якому вестиметься боротьба за людські душі".

Після пісні "Співай моє серце" привітальне слово виголосив гість з Америки Василь Корольчук. Віталій Жиляк з Івано-Франківська побажав, щоб "цей дім став місцем, де люди зможуть знайти спасіння", а Юрій Несен зауважив, що "всі члени тіла Христового у Божому винограднику виконують певну функцію".

Після загальної пісні "Де ж тая Правда?" християнський співак з Івано-Франківська Олександр Макогін виконав пісню "Мені щастя більшого не треба, лиш бути в спільності з Тобою", а брат Олег Факас побажав місцевій церкві, щоб "Божа слава являлася тут завжди, як з'явилася пастухам на полі, коли народився Ісус Христос".

Диякон Андрій Фундюр з церкви ХВЄ м. Івано-Франківська прочитав уривок із Другого послання до коринтян 8:9 і сказав, що "те, що ми бачимо сьогодні, є результатом молитов наших ревних попередників".

Після пісні "А Бог все чекає" до присутніх із проповіддю звернувся старший пресвітер Церкви ХВЄ Івано-Франківщини єпископ Юрій Веремій. "У руках нашого Бога не тільки одна тисяча доларів, а весь світ, - розпочав Юрій Костянтинович. - І цей молитовний будинок є для спільності святих, жертви угодної Богу". Єпископ прочитав уривок із книги пророка Ісаї 6:7-8 і сказав: "Дім Молитви призначений для того, щоб діти Божі збиралися молитися і славити Бога. Молитва згоди має велику силу та значення. Ну, і, звичайно, не забуваймо головного: наше серце - це перше місце для поклоніння Богу". Результатом праці Духа Святого в зібранні стало покаяння чотирьох людей.

Вкінці Богослужіння всі служителі в молитві підняли руки вгору і благословили євангельську громаду в Рожнятові. Після молитви єпископ Юрій Веремій вручив пам'ятну Біблію відповідальному за церкву Роману Леніву та побажав наснаги у служінні на Божій ниві.

Після того на всіх гостей чекав "солодкий стіл".

 

 

 

Повернутися <<<


Copyright (c) 2009 Rubka. All rights reserved.

bodero84@mail.ru